Ubytování v chalupě

Vlčice u Trutnova, Krkonoše

Vítejte v bývalé kovárně v malé vesnici jménem Vlčice u Trutnova, která byla postavena na polosamotě nedaleko zříceniny hradu Břečtejn, kde se nachází proslulá osada hrádeček, v níž měl svou milovanou chalupu náš bývalý prezident Václav Havel.

Kovárna byla kompletně rekonstruována v roce 2023 včetně nového wellness (sauna až pro 12 osob, vířivka pro 6 osob a krytý vyhřívaný bazén o délce 8m).

K nám se dostanete z hlavní silnice po asfaltové cestě. Jakmile projedete bránou a zaparkujete svá vozidla na krytém parkovacím stání, už Vám nic nebrání užívat si klidu tamního místa. Ranní kávu si můžete vychutnat jak v ratanovém křesle na sluníčku, tak pod pergolou s výhledem do zahrady, kterou lemuje malý potůček. K snídani si můžete dojít pro vajíčka od našich šťastných slepiček a večer můžete strávit u grilu či si opéct něco dobrého na ohni u velkého ohniště. Budete-li chtít vyrazit na pivko do vesnice, je zde v provozu hospoda. Užít si sportu můžete na místním víceúčelovém zcela novém hřišti.

Vlčice se nachází 7km od města Trutnov, kde se můžete projít po krkonošském náměstí či v parku a vyjít na vyhlídku k pomníku generála Gablenze, zaplavat si v krytém bazénu, na koupališti, dojít si do restaurací či barů a nebo jen vyrazit na nákupy.

interier-chalupy-005-velka-spolecenska-mistnost-s-kachlovymi-kam

Interiér chalupy

Fotografie interiéru chalupy. Velká společenská místnost, posezení před modrým krbem, velká kuchyň, velké pokoje, pokoj s terasou .

Více

apartman-002-s-tv.jpg

Interiér apartmánu

Fotografie apartmánu s televizí,  koupelna se sprchovým koutem, společenská místnost s kachlovými kamny.

Více

exterier-004-houpaci-sit.jpg

Zahrada a okolí chalupy

Velká zahrada s krytým bazénem, saunou až pro 12 lidí, ohništěm, velkou trampolínou.

Více

Adresa chalupy

Vlčice 99
541 01  Trutnov

Tel: +420 604 453 539
E-mail: info@strechy-skrivan.cz

 

Provozovatel ubytování

David Skřivan
Vlčice 42, 541 01  Trutnov

IČ: 72925001 ????? stejné IČ jako na střewchy?????
DIČ: 8006093579
Živnost je registrována na živnostenském úřadě v Trutnově-č.j.:Ž/5273/13/Ry/27256/3